متقاضیان وام دانشجویی به پرتال صندوق رفاه وزارت علوم مراجعه کنند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

   به گزارش آرمان فارس، دانشجویان شاغل به تحصیل جهت ثبت نام وام دانشجویی از تاریخ 1396/11/01 لغایت 1396/11/30 از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام کنند.

  دانشجویان متقاضی وام دانشجویی، می توانند نسبت به ثبت درخواست نوع وام در  قسمت پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به شرح زیر اقدام نمایند.

  ورود به سایت پرتال دانشجویی به آدرس www.bp.swf.ir  ،  اگر برای اولین بار متقاضی وام هستید گزینه "تشکیل پرونده" را  تکمیل و سپس وارد مرحله بعدی شوید و اگر قبلا وام گیرنده بودید، گزینه " ورود به پورتال فاز 2 را انتخاب نمایید و با کد کاربری و کلمه عبور که هردو کدملی با خط تیره می باشد وارد شده و نوع وام خود را انتخاب و تایید نهایی را ثبت نمایند.

  توجه داشته باشید که پرداخت هرگونه وام دانشجویی منوط به ثبت نام اولیه دانشجو در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد و برای تسریع در انجام امور  پس از ثبت نام وام دانشجویی خود مدارک و اسناد مورد نیاز را در اسرع وقت  برای تایید نهایی وام مربوطه به امور دانشجویی دانشگاه تحویل دهید.

  منبع:آرمان فارس

  انتهای پیام/

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 16:43
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها