سانسور و نظارت قبل از چاپ در نشریات دانشجویی اعمال نمی‌شود

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  به گزارش آرمان فارس؛  جواد قاسمی، مدیر اداره تعالی فرهنگی و فعالیت‌های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جهرم، با بیان اینکه سانسور و نظارت قبل از چاپ در نشریات دانشجویی این دانشگاه اعمال نمی‌شود، گفت: در حال حاضر در دانشگاه ۳۰ نشریه دانشجویی به فعالیت خود ادامه می‌دهد که سانسور و نظارت قبل از چاپ بر آن‌ها وجود ندارد.

  قاسمی اظهار داشت: در راستای آزاد اندیشی در حوزه‌های نشریات تا کنون هیچ حکمی علیه هیچ نشریه‌ای صادر نشده است و جلسات هیات نظارت بر نشریات ماهانه یک بار بر گزار می‌شود.

  مدیر اداره تعالی فرهنگی و فعالیت‌های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جهرم، تعداد کل عناوین موجود در ۳۰ نشریه دانشگاه را ۹۰ عنوان ذکر کرد و گفت: در زمینه فرهنگی و مذهبی ۱۷ عنوان، هنری وادبی ۱۰ عنوان، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ۲۱ عنوان، علمی ۱۲ عنوان و صنفی ۸ عنوان است.

  وی  بیان کرد: تعداد کارگاه‌های آموزشی نشریات در سال ۹۶، ۲ کارگاه بوده است و در اسفند ماه امسال کارگاه آموزشی دیگری برگزار می‌گردد.

  قاسمی با بیان این مطلب که نشریات دانشجویی دانشگاه در جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی (تیتر ۱۰) در شهریور ماه سال ۹۶ خوش درخشیده است گفت: پوریا رنجبر از نشریه انعکاس توانسته در رشته طرح مقام اول ملی و مقام اول کشوری را از آن خود کند و غلامرضا نادی از نشریه زیپ در رشته نشریات کاغذی الکترونیک توانسته است مقام دوم کشوری را بدست آورد.

  منبع :آرمان فارس

   

  انتهای پیام/

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 16:43
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها